Üçgen Mutfak

Özel Mekanlara...

Özel Ürünler

Birinci Kalite

Profesyonel Hizmet

Detaylı Garanti

Kişiselleştirme Seçenekleri

Hakkımızda

2008 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana Endüstriyel Mutfak ve Ekipmanları konusunda çalışan Üçgen Mutfak A.Ş

Endüstriyel Mutfak sektöründe, yıllarca biriktirdiği deneyim sayesinde Türkiye’deki profesyonel işletmelere hizmet vermektedir. Üçgen Mutfak A.Ş, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları gibi yüksek kalite standartları ve hijyen yönetmeliklerinin uygulanma zorunluluğu bulunan bir alanda uzun yıllardır geliştirdiği hizmet kalitesi ve oluşan deneyimi sayesinde müşterileri için profesyonel yaklaşımla çalışmaktadır.

Endüstriyel mutfak, özellikle oteller, kamu kurumları, fabrika yemekhaneleri gibi büyük hacimli işletmeler için son derece önemli bölümlerden birini oluşturuyor. Sektörel yüksek kalite standartları ve yönetmeliklerin uygulanması gerekliliği,projelendirme aşamasının önemini arttırmaktadır. Bu standartlar çerçevesinde yapılan projelendirme, bu işin profesyonelleri tarafından yapılmalıdır. Her firmanın işletme kültürüne özel projeler hazırlayan ve bu projelere uygun ürünleri üreten Üçgen endüstriyel mutfak,Hijyen ve işlevselliğin çok büyük öneme sahip olduğu endüstriyel mutfaklarda hem kendi ürünlerinde uyguladığı yüksek kalite, üretimlerdeki titizliği, hem de ithal ürün seçimlerinde gösterdiği özen sayesinde ulusal ve uluslararası pek çok markanın güvenini kazanmıştır. Montaj aşamasında, uzman teknik kadronun titiz çalışmasıyla gerekli ekipmanlar projeye uygun olarak yerleştirilir.Projelendirme ve montajın gerçekleştirilmesinden sonra, Üçgen endüstriyel mutfak, teknik servisi gerekli olduğu anlarda müşterilerinin her tür sorununa kolaylıkla ve zamanında cevap vermektedir. Üçgen Mutfak A.Ş'nin satış, montaj ve servis alanlarında başarıyla uyguladığı organizasyon anlayışı; sorunsuz çalışan sistemlerin uygulanmasını sağlamaktadır.Netice itibariyle müşteri memnuniyeti,bizim için en önde gelen ilkelerden birisidir.

HEDEFİMİZ

 

Endüstriyel Mutfak sektöründe bir üretici olarak her geçen gün gelişen teknolojiyi ürün ve projelerinde değerlendiren Üçgen Endustriyel Mutfak,müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek müşterisinin ihtiyacı olan ürünler için AR-GE yapmaktadır. Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön görerek her geçen gün kalite standartlarını yükseltmektir. Üçgen Endustriyel Mutfak bir dünya markası olmayı kendsine misyon edinmiştir.Ayrıca ihracat ve bu konumdaki yerini sağlamlaştırmak, Adına,müşterileriyle uzun süren birliktelikler yaratmayı hedeflemektedir.

Whatsapp İletişim
İletişim